19.08.2012

18 серпня в предпразнство Преображення Господня, коли Церква звершує пам'ять св. праведної Нонни, матері свт. Григорія Богослова, в Спасо-Преображенському храмі міста Новограда-Волинського була відслужена Божественна Літургія.

Сповідь духовенства.

Службу очолив благочинний Преображенського округу протоієрей Стефан Маркевич в співслужінні священиків благочиння. Цьому передувала загальна сповідь духовенства, яку провів духівник округу ігумен Варсонофій( Мазурак).Відразу по закінченні служби по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського були проведені збори благочиння.

О. Стефан поздоровив священиків благочиння з Успенським постом та розповів про ті питання, які порушував правлячий владика на останніх єпархіальних зборах. Окремо обговорювалося питання по взаємодії православних парафій з податковою інспекцією. Наостанок отець благочинний подякував священикам за спільну Євхаристію.

Прес–служба Новоград-Волинського Преображенського округу.