24 липня 2024 року, в день пам'яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, своє Престольне торжество відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира, що на масиві Мар’янівка.
21 липня 2024 року, у четверту неділю по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Успенський жіночий ставропігійний монастир у селищі Зимне, де звершив Божественну літургію.
18 липня 2024 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонежського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим з архіпастирським візитом відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у селі Вільха.
16 липня, у с. Ягодинка, в храмі святого благовірного князя Олександра Невського Житомирської єпархії УПЦ, відбулося відспівування захисника України Булича Олександра 1973 р.н..
3 липня 2024 року, парафіяни Свято-Успенського храму смт. Романів Житомирської єпархії УПЦ взяли участь в благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ, який проходив в центрі містечка на острові Виспа.
14 липня 2024 року, у третю неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.
Тринадцятого липня, коли Православна Церква відзначає Собор славних та всехвальних 12-ти апостолів, молитовно зустрів день свого тезоіменитства благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков).
Дванадцятого липня Православна Церква вшановує пам’ять славних та всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. Дванадцятого липня Свято-Петропавлівський храм с. Рея зустрічає престольне свято. Цього року за богослужінням молилися священнослужителі Бердичівського благочиння та чимало вірян, серед яких – і ті, котрі приїхали з різних куточків округу.