Новости

У 22-гу неділю по П‘ятидесятниці митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі м. Вінниці.

17.11.2019

15 листопада 2019 року, У 22-гу неділю по П‘ятидесятниці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвыдав місто Вінницю, де очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі.

Вихованці та вчителі Воскресної школи Спасо- Преображенського кафедрального собору приступили до таїнства Сповіді та Причастя.

17.11.2019

16 листопада 2019 року по благословінню Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського вихованці та вчителі Воскресної школи Спасо- Преображенського кафедрального собору приступили до таїнства Сповіді та Причастя. Божественну літургію очолив духівник Воскресної школи протоієрей Миколай Синюк, таїнство Сповіді звершив протоієрей Георгій Мірчук.

Городниця. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію з нагоди 11-ї річниці архієрейської хіротонії архієпископа Городницького Олександра!

16.11.2019

15 листопада 2019 року, у суботу 22-ї седмиці після П'ятидесятниці, у Свято-Георгіївському ставропігійному монастирі в Городниці відбулась урочиста Божественна літургія. Богослужіння пройшло з нагоди 11-ї річниці архієрейської хіротонії архієпископа Городницького Олександра, намісника обителі.

Одинадцятий районний фестиваль духовної пісні «Душі криниця» об’єднав юні обдарування Бердичівщини

16.11.2019

Напередодні Дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літопісця і Дня української писемності та мови 11-й районний фестиваль духовної пісні «Душі криниця» об’єднав юні обдарування землі Бердичівської. До Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів прибули таланти з 13-и шкіл. Перед початком святкового дійства настоятель Свято-Михайлівського храму архімандрит Мануїл (Бицик) звершив молебень.

Три світлих радості відвідали с. Мирославку: звершено освячення Поклінного Хреста, молебний спів перед початком доброго діла та Чин благословення нового колодязя!

16.11.2019

Потрійна радість прийшла у Мирославку, три довгоочікувані події осяяли світлом душі й серця жителів. У середу седмиці 22-ї після П’ятидесятниці було звершено освячення Поклінного Хреста на в’їзді до села, молебний спів перед початком доброго діла та Чин благословення нового колодязя біля Свято-Покровського храму.

У Житомирській єпархії пройшов сімейний форум!

16.11.2019
У Житомирській єпархії пройшов сімейний форум!

15 листопада 2019 року, у Тронному залі Житомирського єпархіального управління відбувся урочистий єпархіальний сімейний форум. Захід пройшов за підтримки Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та за ініціативи керівника єпархіального відділу по справах сім'і у Житомирській єпархії протоієрея Димитрія Терещук.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив освячення храму в честь Вериг Апостола Петра в Житомирській установі виконання покарань №8!

14.11.2019

14 листопада 2019 року, у четвер 22-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Житомирську установу виконання покарань №8.

14.11.2019

Духовенство і віручі Бердичівського благочиння здійснили паломництво до Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого  монастиря м. Житомира у день престольного свята!

12.11.2019

Одинадцятого листопада, у день вшанування пам’яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, духовенство та віруючі Бердичівського благочиння розділили радість престольного празника у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому  монастирі міста Житомира.

Митрополит Никодим відвідав Житомирську ЗОШ №1, де взяв участь у християнському благодійному проекті "Психологічне розвантаження дітей"!

12.11.2019

12 листопада 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Житомирську ЗОШ №1, де взяв участь у християнському благодійному проекті "Психологічне розвантаження дітей". Владику супроводжував намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк.

Сторінки