Новости

Освячення храму на честь образу Спаса Нерукотворного у Вільхівському Спасо-Покровському монастирі!

26.09.2020

26 вересня 2020 року,, у суботу перед Воздвиженням чесного Животворящого Хреста Господнього, у Спасо-Покровському жіночому монастирі селища Вільха, що у Романівському районі Житомирської єпархії відбулась урочиста Божественна літургія, котрій передував чин освячення новозбудованого храму обителі на честь образу Спаса Нерукотворного.

Вечірня Пасхальним чинов у храмі Воскресіння Словущого в Озерному!

26.09.2020
Вечірня Пасхальним чинов у храмі Воскресіння Словущого в Озерному!

25 вересня 2020 року, напередодні свята оновлення (освячення) храму Воскресіння Христового в Єрусалимі митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив вечірнє богослужіння пасхальним чином у храмі в честь Воскресіння Словущого в смт. Озерне.

Волинь. Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди свята ікони Божої Матері "Зимненська".

24.09.2020

24 вересня 2020 року, на Волині, у Зимненському Святогірському Свято-Успенському ставропігійному жіночому монастирі відзначають день шанування древнього чудотворного образу Божої Матері "Зимненська".

Храмове свято в селі Піщів!

22.09.2020
Храмове свято в селі Піщів!

21 вересня в день Різдва Пресвятої Богородиці свою другу Пасху святкує парафія села Піщів, Новоград - Волинського округу. Водосвятний молебень звершив клірик храму ієрей Миколай Лабунець. Святкову Літургію очолив настоятель Свято - Михайлівського храму с. Пилиповичі прот. Андрій Валентюк. Проповідь на запричасному виголосив настоятель Свято - Казанського храму с. Суховоля ієрей Мирослав Демчук. Після хресної ходи настоятель храму прот. Сергій Матвійчук подякував усім священикам та вірянам за спільну молитву.

Столітній храм в Оліївці відзначив Престольне свято!

22.09.2020
Столітній храм в Оліївці відзначив Престольне свято!

21 вересня в столітньому Свято-Різдво-Богородичному храмі села Оліївка Житомирського району відзначили Престольне свято.

Різдво Пресвятої Богородиці. Святкова Божественна літургія з нагоди Престольного свята Різдво-Богородичного храму села Івановичі.

22.09.2020

21 вересня 2020 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Пулинське благочиння та очолив служіння святої Євхаристії у Різдво-Богородичному храмі селища Івановичі. Окрім Престольного свята парафія відзначила 265-річчя від заснування храму.

Божественну літургію у Неділю п'ятнадцяту після П'ятидесятниці звершив митрополит Никодим у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

20.09.2020

20 вересня 2020 року, у Неділю п'ятнадцяту після П'ятидесятниці, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова воскресна Божественна літургія. Молитву у присутності вірян очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій ювілей

17.09.2020

Шістнадцятого вересня благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій ювілейний день народження.

Бердичівські паломники побували на престольному святі у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі

17.09.2020

Чотирнадцятого вересня Православна Церква вшановує пам’ять Преподобного Симеона Стовпника. У цей святковий час парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева побували на престольному святі у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі.

Розпочинається навчання у воскресній школі Спасо-Преображенського кафедрального собору Житомира!

13.09.2020

13 вересня 2020 року,по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 13 вересня 2020 року був відслужений молебень перед початком навчального року для дітей, батьків та вчителів Воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору

Сторінки