Новости

ВОЛИНЬ. Митрополит Никодим взяв участь у торжествах з нагоди шанування Зимненської ікони Пресвятої Богородиці!

25.09.2021

24 вересня 2021 року, в день шанування чудотворного образу Зимненської Божої Матері, святкові урочистості відбулись на Волині, в древньому Святогірському Успенському Зимненському жіночому монастирі.

Храмове свято в с. Піщів

Храмове свято в с. Піщів

В день Різдва Пресвятої Богородиці своє храмове свято відзначають в с. Піщів Новоград-Волинського округу.

Відбулось зібрання духовенства Житомирського району!

24.09.2021
Відбулось зібрання духовенства Житомирського району!

22 вересня 2021 року, у середу, в приміщенні Житомирського єпархіального управління відбулось зібрання священослужителів Житомирського районного благочиння.

Митрополит Никодим відвідав могилку новопреставленого митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія (Ващук).

24.09.2021

23 вересня 2021 року, відвідуючи Волинь митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав могилку новопреставленого митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія (Ващук), який нещодавно відійшов у вічність. Похований спочилий Владика на своїй Батьківщині, у селищі Городно, поруч із храмом святих апостолів Варфоломія і Варнави.

Престольне свято парафії Різдва Богородиці села Жолобне.

22.09.2021
Престольне свято парафії Різдва Богородиці села Жолобне.

21 вересня, в день Різдва Пречистої Діви Марії, православна громада села Жолобне Новоград-Волинського церковного округу відзначила своє престольне свято. Святкові урочисті богослужіння очолив благочинний протоієрей Стефан Маркевич в співслужінні протоієрея Сергія Аракелова та ієрея Олександра Трохимчука.

Збори Новоград Волинського округу

Збори Новоград Волинського округу

16 вересня в Свято - Преображенському храмі м. Новограда - Волинського відбулися збори священиків округу. Благочинний округу прот. Стефан Маркевич довів до відома священиків всі питання та задачі,які обговорювалися на останній вересневій єпархіальній раді.

Столітній храм у Оліївці відзначив Престольне свято

Столітній храм у Оліївці відзначив Престольне свято

21 вересня в столітньому Свято-Різдво-Богородичному храмі села Оліївка (Оліївська громада) відзначили Престольне свято.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії Української Православної Церкви.

У свято Різдва Пресвятої Богородиці в селі Швайківці відзначили престольний празник!

22.09.2021

Старовинний п’ятикупольний дерев’яний храм у селі Швайківці незримо пов'язаний із Різдвом Пречистої Діви Марії, Матері Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. Вже понад 150 років церква в ім'я Різдва Пресвятої Богородиці, підносячись у височінь, сповіщає всім про велику радість народження Цариці Небесної. Двадцять першого вересня престольне свято об’єднало у спільній молитві парафіян та гостей із Бердичева і навколишніх сіл.

Свято-Михайлівська парафія с. Маркуші зустріла перше престольне свято у споруджуваному храмі

22.09.2021

Дев’ятнадцятого вересня, у день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех (Колоссах), Свято-Михайлівська парафія с. Маркуші зустріла перший престольний празник у споруджуваному храмі. Храмове свято завжди збирає велику кількість людей, і, незважаючи на дощову погоду, цього року розділити радість події з тамтешніми жителями приїхали гості – віруючі з Житомира, Бердичева та навколишніх сіл. Святкову Божественну Літургію звершив настоятель храму – архімандрит Мануїл (Бицик).

Митрополит Никодим із архієрейським візитом відвідав парафію Різдва Богородиці у селищі Кодня!

22.09.2021

21 вересня 2021 року, в день двунадесятого свята встановленого в честь Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав парафію Різдва Богородиці у селищі Кодня, що неподалік міста Житомира.

Сторінки