Новости

Під час візиту в Іспанію Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у храмі святої Марії Магдалини у Мадриді!

15.09.2019

15 вересня 2019 року, у неділю 13-ту після П'ятидесятниці, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим будучи делегований у Іспанію взяв участь у Божественній літургії у храмі святої Марії Магдалини в Мадриді.

Чергове паломництво парафіян Свято-Петропавлівського храму с. Реї до урочища Кип’ячого

15.09.2019

Кожне паломництво сприяє духовному зростанню і перетворенню людини. Кожне паломництво – це нова грань у житті віруючого. Чотирнадцятого вересня парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Реї розпочали церковне новоліття з паломницької поїздки до урочища Кип’ячого.

Православні віруючі с. Кустина зустріли чудотворну ікону Божої Матері «Благоуханний Цвіт»

15.09.2019

У суботу сьомого вересня чудотворна ікона Божої Матері «Благоуханний Цвіт» відвідала село Кустин, що на Бердичівщині.

12.09.2019

Молитвою зуcтріли новий навчальний рік вихованці КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». В один із вересневих днів до них завітав шанований гість, який став добрим другом для учнів закладу, – протоієрей Роман Бойков – настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території КНП «Бердичівська міська лікарня».

Престольне свято храму-каплиці на честь святого князя Олександра Невського, що у парковій зоні міста Житомира!

12.09.2019

12 вересня 2019 року, в день шанування пам'яті святого князя Олександра Невського святковий молебінь із акафістом однойменному святому відбувся у парковій зоні міста Житомира, в храмі-каплиці святого угодника Небесного.

Митрополит Никодим звершив архіпастирський візит у Чуднівське благочиння!

12.09.2019
Митрополит Никодим звершив архіпастирський візит у Чуднівське благочиння!

12 вересня 2019 року, у четвер 13-ї неділі після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський звершив свій архієрейський візит у Чуднівське благочиння єпархії.

Неділя 12-та після П’ятидесятниці!

09.09.2019
Неділя 12-та після П’ятидесятниці!

8 вересня 2019 року, у 12-ту неділю після П’ятидесятниці, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова воскресна Божественна літургія архієрейським чином.

Молебен перед початком навчального року для воскресної школи!

09.09.2019
Молебен перед початком навчального року для воскресної школи!

По благословінню Високопреосвященнійшого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського 7 вересня для учнів, батьків та вчителів воскресної школи Спасо-Преображенського собору був звершений молебен перед початком навчального року.

Серпневе засідання ГО "Батьківський комітет" в м.Новограді-Волинському.

07.09.2019
Серпневе засідання ГО "Батьківський комітет" в м.Новограді-Волинському.

9 серпня в приміщенні Центральної міської дитячої бібліотеки ім.Олени Пчілки відбулося чергове засідання ГО "Батьківський комітет." Голова комітету прот. Сергій Матвійчук ознайомив слухачів з останніми подіями,які стосуються сімейних питаннь та виховання дітей.

Стара Олександрівка. Митрополит Никодим звершив чин освячення храму в честь Вознесіння Господнього та очолив святкову Божественну літургію!

07.09.2019

7 вересня 2019 року, під час свого візиту в Пулинське благочиння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав храм на честь Вознесіння Господнього у селищі Стара Олександрівка. Владику привітно зустрічали найменші прихожани із квітами та запашним короваєм.

Сторінки