В СЕЛІ ОЧЕРЕТЯНКА ОСВЯТИЛИ НОВІ ДЗВОНИ!

04.04.2020
В СЕЛІ ОЧЕРЕТЯНКА ОСВЯТИЛИ НОВІ ДЗВОНИ!

1 квітня, в храмі на честь святого Архистратига Божого Михаїла в селі Очеретянка, Черняхівського району відбулася літургія напередосвячених дарів. Подія яка зібрала священнослужителів на соборне богослужіння - освячення нових дзвонів для місцевого храму.

Архієрейське богослужіння у суботу Акафістну!

04.04.2020
Архієрейське богослужіння у суботу Акафістну!

4 квітня 2020 року, у суботу Акафістну, Похвали Пресвятої Діви Богородиці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого архієрейським чином.

Напередодні свята Похвали Божої Матері митрополит Никодим звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

03.04.2020

3 квітня 2020 року, у п'ятницю п'ятої седмиці святої Чотиридесятниці ввечері, накануні свята Похвали Богородиці, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено уставне вечірнє богослужіння.

Митрополит Никодим звершив літургію Передосвячених дарів в Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

03.04.2020

3 квітня 2020 року, у п'ятницю п'ятої седмиці Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння літургії Напередосвячених Дарів у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі.

УВАГА! У Житомирі буде організовано трансляцію Пасхальних богослужінь із головних соборів міста!

02.04.2020

19 квітня 2020 року, православні українці відзначатимуть Світле Христове Воскресіння. З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, у Пасхальну ніч, буде звершено онлайн трансляцію із головного храму Житомирської єпархії - Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Духовенство Свято-Іаківлівського храму звершили об’їзд міста Житомира із святинями!

01.04.2020

31 березня, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима духовенство Свято-Іаківлівського храму обласного центру звершили об’їзд міста Житомира із молебнем та читанням акафісту Божій Матері Скоропослушниця, яку особливо шанують у цьому храмі, а також з образом святого апостола Іакова.

Андрушівку об'їхали із молитвою проти епідемії!

30.03.2020
Андрушівку об'їхали із молитвою проти епідемії!

В неділю, після служби, настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму Андрушівки, протоієрей Миколай Климчук, провів хресну хода на автомобілях. Прихожани з настоятелем та іконою Покрови Пресвятої Богородиці об'їхали все місто і просили захистити жителів від інфікування. Хресну ходу було проведено з дотриманням санітарних норм та карантинних мір, чинних на даний час.

Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева під час карантину

м

Під час карантину, який ввели в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19, богослужіння в парафіях Бердичівського благочиння правлять із дотриманням необхідних заходів безпеки. У неділю 29-го березня настоятель Свято-Троїцького храму м. Бердичева протоієрей Михаїл Гоюк звершив Божественну Літургію, яку віруючі слухали, перебуваючи на подвір’ї біля церкви.

Митрополит Никодим разом із духовенством об'їхав Житомир з Подільською іконою Божої Матері та мощами святителя Луки Кримського!

29.03.2020

29 березня 2020 року, в четверту Неділю Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із духовенством Свято-Успенського архієрейського собору об'їхали межі міста Житомира та головні вулиці із святинями та молитвою проти розповсюдження пандемії.

Недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

29.03.2020
Недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

29 березня 2020 року, в четверту Неділю Великого посту, день пам'яті святого преподобного Іоанна Ліствичника митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію Василія Великого в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Сторінки