Духовенство Ружинщини приступило до таїнства сповіді.

01.07.2020
Духовенство Ружинщини приступило до таїнства сповіді.

1 липня 2020 року, В день пам'яті преподобного Леонтія канонарха Печерського, по благословінню правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулась сповідь духовенства Ружинського церковного округу. Таїнство над священиками завершив духівник округу ієромонах Єлеазар. Божественну літургію очолив благочинний району протоієрей Богдан Бабич.

ЗАГАЛЬНА СПОВІДЬ СВЯЩЕНИКІВ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ.

29.06.2020
ЗАГАЛЬНА СПОВІДЬ СВЯЩЕНИКІВ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ.

25 червня 2020 року, у день пам'ятi преподобного Онуфрiя Великого, відбулася загальна сповідь священиків Черняхівського округу. Таїнство відбулося у Свято-Георгіївському храмі смт. Черняхів. Духівник району, протоієрей Володимир Ковальчук, звершив чин сповіді для священиків.

У неділю третю після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

29.06.2020

28 червня 2020 року, у неділю третю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Попільнянське благочиння.

27.06.2020
Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Попільнянське благочиння.

27 червня 2020 року, у суботу третьої седмиці після П'ятидесятниці, в день пам'яті святого пророка Божого Єлисея, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Попільнянське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство тепло зустрічали духовенство та вірні у Свято-Покровському храмі селища Паволоч.

У Житомирі пройшли торжества з нагоди пам'яті перенесення мощей преподобномучениці Анастасії Римлянки.

26.06.2020

26 червня 2020 року, Українська Православна Церква молитовно шанує пам'ять перенесення чесної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира. В цей день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, куди і була перенесена глава угодниці Божої, було звершено урочисту Божественну літургію архієрейським чином.

Спасо-Преображенський кафедральний собор. Розпочались урочистості з нагоди пам'яті перенесення чесної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира!

25.06.2020

25 червня 2020 року, накануні дня пам'яті перенесення чесної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту Всенічну із чинопослідуванням Літії.

Митрополит Никодим взяв участь у Божественній літургії з нагоди Дня ангела Предстоятеля УПЦ на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври

25.06.2020

25 червня 2020 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. В цей день Предстоятель Української Православної Церкви відзначає пам'ять свого Небесного покровителя.

Преподобний Отче Онуфрій моли Бога за нас.

25.06.2020
Преподобний Отче Онуфрій моли Бога за нас.

Престольне свято у селі Юрівка, що на Любарщині, в честь Преподобного Онуфрія Великого знову збирає боголюбиву паству у цей знаменний день. Це торжество овіяне згадкою про минулі дні, які закарбувалися в пам’яті кожного. Цей день відзначається як день села і йде в глибоке минуле наповнене радістю, а під час і смутком. Не завжди двері цього храму були відчинені для прихожан, тому, що переживали тоталітарний режим радянської влади. Але зараз відновилася добра традиція вшанування свого покровителя Преподобного Онуфрія Великого. Як завжди храм наповнюється вірними чадами Христовими, які і вшановують свого святого. Розділити торжество разом із настоятелем приїхали запрошені священники, які і розділили момент святої Євхаристї за Божественною Літургією. Також духовенство Любарського округу у це свято своїм покаянням іще раз засвідчує свою любов до Бога. В ці дні святого посту, як ніколи відчувається потреба у сповіді своїх гріхів, і священство першими надає свій приклад. Цим самим закликаючи інших теж прослідувати цими кроками і віднайти в собі момент зрозуміти та побачити свої гріхи. Покаяння, це ніщо інше, як зближення людини з Богом, а священник є запорукою цього. Підкріпляється все це прийняттям найдорожчих, безцінних, Животворящих Тайн Христових (Причастям)… Хресною ходою та читанням Євангелія завершився цей святковий і радісний день.

Відбулась сповідь духовенства Новоград-Волинського благочинного округу

Відбулась сповідь духовенства Новоград-Волинського благочинного округу

В середу 24 червня, в день пам'яті ікони Божої матері "Достойно є", в Свят -Миколаївському храмі м. Новоград-Волинський відбулася загальна сповідь священиків Новоград-Волинського округу.

Митрополит Никодим передав вартісний медичний монітор для потреб Житомирської лікарні ім. В. П. Павлусенка!

22.06.2020

22 червня 2020 року, у понеділок, на території Житомирської другої міської лікарні ім. В. П. Павлусенка відбулась зустріч митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима із медичними працівниками та зокрема головним лікарем мед закладу Кухарук Ігорем Васильовичем. Супроводжував архієрея настоятель лікарняного храму в честь великомученика Пантелеймона протоієрей Георгій Мірчук.

Сторінки