Престольне торжество відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира.

24.07.2024
Престольне торжество відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира.

24 липня 2024 року, в день пам'яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, своє Престольне торжество відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира, що на масиві Мар’янівка.

Архієрейське богослужіння в Успенському Зимненському монастирі

22.07.2024
Архієрейське богослужіння в Успенському Зимненському монастирі

21 липня 2024 року, у четверту неділю по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Успенський жіночий ставропігійний монастир у селищі Зимне, де звершив Божественну літургію.

У сороковий день після відходу у вічність духівника Спасо-Покровського монастиря с. Вільха було звершено заупокійне богослужіння

19.07.2024

18 липня 2024 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонежського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим з архіпастирським візитом відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у селі Вільха.

День Первоверховних апостолів Петра і Павла в м. Звягель

День Первоверховних апостолів Петра і Павла в м. Звягель

Пам'ять святих Первоверховних апостолів Петра і Павла особливо відзначають у Свято - Преображенському храмі м. Звягеля.

Збори Новоград Волинського округу

Збори Новоград Волинського округу

11 липня, в Свято - Преображенському храмі м. Звягеля відбулися збори священників округу.

СВЯЩЕННИКИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА ЗСУ

СВЯЩЕННИКИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА ЗСУ

16 липня, у с. Ягодинка, в храмі святого благовірного князя Олександра Невського Житомирської єпархії УПЦ, відбулося відспівування захисника України Булича Олександра 1973 р.н..

ПАРАФІЯНИ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО ХРАМУ СМТ. РОМАНІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В БЛАГОДІЙНОМУ ЯРМАРКУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

14.07.2024

3 липня 2024 року, парафіяни Свято-Успенського храму смт. Романів Житомирської єпархії УПЦ взяли участь в благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ, який проходив в центрі містечка на острові Виспа.

Священицька хіротонія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

14.07.2024
Священицька хіротонія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

14 липня 2024 року, у третю неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День Ангела

13.07.2024

Тринадцятого липня, коли Православна Церква відзначає Собор славних та всехвальних 12-ти апостолів, молитовно зустрів день свого тезоіменитства благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Урочисте богослужіння у Свято-Петропавлівському храмі с. Рея в день престольного свята

13.07.2024

Дванадцятого липня Православна Церква вшановує пам’ять славних та всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. Дванадцятого липня Свято-Петропавлівський храм с. Рея зустрічає престольне свято. Цього року за богослужінням молилися священнослужителі Бердичівського благочиння та чимало вірян, серед яких – і ті, котрі приїхали з різних куточків округу.