Духовенство Житомирського міського благочиння приступили до таїнства сповіді

Духовенство Житомирського міського благочиння приступили до таїнства сповіді

2 липня 2022 року, у день пам’яті святого святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Францизського, духовенство Житомирського міського благочиння приступили до таїнства покаяння. Соборне богослужіння відбулось у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира.

У Чуднівському районі новий благочинний.

02.07.2022
У Чуднівському районі новий благочинний.

2 липня 2022 року, секретар Житомирської єпархії УПЦ, протоієрей Сергій Грицаюк, представив нового благочинного Чуднівського округу.

Згідно указу керуючого Житомирською єпархією УПЦ митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, тимчасово виконуючим обов’язки благочинного Чуднівського округу призначено протоієрея Олександра Чикун.

Відбулась сповідь духовенства Житомирського та Пулинського районів

02.07.2022

1 липня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Свято-Благовіщенський собор Коростишева постійно допомагає потребуючим!

01.07.2022
Свято-Благовіщенський собор Коростишева постійно допомагає потребуючим!

Житомирська єпархія Української Православної Церкви, з благословіння правлячого архієрея, митрополита Никодима, постійно допомагає потребуючим і малозапезпеченим родинам та сім'ям, а також тим, хто постраждав від війни. Допомагають нужденним священики єпархії по усіх районах.

У Житомирській єпархії вшанували чудотворний образ Бежівської Божої Матері!

01.07.2022
У Житомирській єпархії вшанували чудотворний образ Бежівської Божої Матері!

1 липня 2022 року, в 10-ту п'ятницю після Воскресіння Христового, традиційно вшанувують чудотворну Бежівську ікону Божої Матері. З нагоди свята Божественну літургію в храмі с. Бежів очолив благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик) у співслужінні настоятеля храму отця Богдана та запрошених священнослужителів. За давньою традицією цього дня помолитися перед чудотворним Бежівським образом Божої Матері прибули як місцеві жителі, так і віряни з близьких і далеких країв. Під час Богослужіння були піднесені молитви за багатостраждальний український народ, воїнів, мир в Україні. Нащадки козаків, як і колись, сьогодні захищають рідну землю, будують храми та підносять свої щирі молитви Богу і Пресвятій Богородиці.

У Житомирі звершили чин поховання Захисника України

У Житомирі звершили чин поховання Захисника України

29 червня 2022 року, в місті Житомирі відбувся чин поховання загилого Захисника України Цикал Дмитро Геннадійовича, 1987 р.н.. Герой віддав своє життя за Україну, захищаючи східні рубежі від атак російського агресора.

КИЇВ. Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Кирилівському чоловічому монастирі.

01.07.2022

30 червня 2022 року, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Кирилівському чоловічому монастирі м. Київ.

ВОЛОСІЇВКА. СПОВІДЬ ЧУДНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

27.06.2022
ВОЛОСІЇВКА. СПОВІДЬ ЧУДНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

27 червня 2022 року, у день пам’яті сщмч. Володимира, митрополита Київського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію у Свято-Володимирському храмі с. Волосіївка.

Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому монастирі.

27.06.2022

26 червня 2022 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Гурія (Кузьменко) та кліриків єпархії, звершив Святкову Божественну літургію у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігіальному жіночому монастирі.

Сповідь Бердичівського та Ружинського благочиннь

25.06.2022
Сповідь Бердичівського та Ружинського благочиннь

24 червня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Сторінки