Різдвяний виступ дітей у селищі Бистри!

17.01.2020
Різдвяний виступ дітей у селищі Бистри!

У святі різдвяні дні особливо радісно слухати вінчування і колядки у дитячому виконанні, адже їх щирий настрій, справжні емоції та чисте серце найкраще передає дух свята Різдва Христового.

Престольне свято у госпіталі!

17.01.2020
Престольне свято у госпіталі!

15 січня 2020 року, в день пам'яті святого преподобного Серафима Саровського чудотворця, своє Престольне свято відзначив храм на честь однойменного угодника небесного, що при Житомирському госпіталі.

Виступ недільної школи Свято-Різдва Богородичного храму с. Піщів!

17.01.2020
Виступ недільної школи Свято-Різдва Богородичного храму с. Піщів!

12 січня після Божественної літургії відбувся Різдвяний виступ недільної школи Свято-Різдва Богородичного храму с. Піщів, Новоград-Волинського округу. Діти колядками, віршами, сценками прославляли Новонародженого Богомладенця.

Виступ дітей недільної школи у Новоград-Волинському!

17.01.2020
Виступ дітей недільної школи у Новоград-Волинському!

В день Різдва Христового в Свято-Миколаївському храмі м. Новоград-Волинського відбувся святковий захід, присвячений Новонародженому Христу.

З Днем Ангела отче!

З Днем Ангела отче!

14 січня святкує День Ангела настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василь Волосянський!

Митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Покровському жіночому монастирі села Вільха!

15.01.2020

14 січня 2020 року, в двунадесяте свято Обрізання Господнього і день пам'яті святителя Василія Великого архієпископа Кесарії Каппадокійської, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у селищі Вільха (Романівське благочиння).

Як вихованці Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева всіх із Різдвом Христовим вітали

13.01.2020

Дванадцятого січня вихованці Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева привітали духовенство і парафіян храму з Різдвом Христовим. Юні співочі таланти порадували всіх веселими колядками й натхненними віншуваннями.

Житомирська єпархія передала подарунки для дітей-інвалідів.

13.01.2020
Житомирська єпархія передала подарунки для дітей-інвалідів.

12 січня 2020 року, у Неділю після Різдва Христового, після завершення Божественної літургії, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, керівник соціального відділу Житомирської єпархії протоієрей Георгій Мірчук відвідав Житомирську громадську організацію "Спілка дітей-інвалідів Житомира".

Різдвяний вечір у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира!

13.01.2020

12 січня 2020 року, у Неділю після Різдва Христового, о 16 годині вечора, в Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі відбувся святковий різдвяний вечір.

Митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі!

12.01.2020

12 січня 2020 року, у Неділю після Різдва Христового, перед Богоявленням, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав обитель Преображення Господнього у Тригір'ї. У соборі монастиря Владика очолив Божественну літургію.

Сторінки