У Велику Середу митрополит Никодим очолив звершення останньої в цьому році літургії Напередосвячених Дарів.

01.05.2024

1 травня 2024 року, у Велику Середу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив звершення останньої в цьому році літургії Напередосвячених Дарів.

Богослужіння відбулось у Свято-Успенському Архієрейському соборі міста Житомира, на Подолі.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та клірики храму.

Після завершення богослужіння владика привітав присутніх на молитві із Страсною седмицею, подякував за спільну молитву, а також привітав благочиного міста Житомира та настоятеля собору протоієрея Віктора Голубовського з Днем Ангела.

Також цього дня під головуванням митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулося зібрання благочинних Житомирської єпархії.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.