Сповідь духовенства Попільнянського благочиння.

17.08.2012

Як говорить великий святитель наш св. Тихон Задонський, що один тілесний піст без посту духовного “ніщо є” тобто не має ніякого значення. Духовний піст починається із покаяння та усиленої молитви.

Сповідь духовенства Попільнянського благочиння.

Саме тому 17 серпня у день пам’яті Семи отроків Ефеських по благословінню Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбулася сповідь духовенства Попільнянського благочиння у храмі Святого Апостола Іоанна Богослова с.Голуб’ятин, яку приймав духівник району протоієрей Олексій Бусько, а також була звершена соборна Божественна Літургія, яку очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

Після Літургії відбувся Хресний хід і освячення нової кринички, яка була викопана біля храму за кошти Швачка Олега Володимировича.

По завершенні Богослужіння відбулися збори духовенства благочиння на яких отець Петро Лис довів до відома присутніх про питання порушенні на зборах благочинних, які провів архієпископ Никодим. Також була звернута увага на звершення молебнів за дітей перед навчанням, обговорювалось питаня про відношення церкви до предстоящих виборів. А також благочинний просив молитися за хворого ієромонаха Спиридона.

Прес–служба Попільнянського округу.