У сороковий день після відходу у вічність духівника Спасо-Покровського монастиря с. Вільха було звершено заупокійне богослужіння

19.07.2024

18 липня 2024 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонежського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим з архіпастирським візитом відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у селі Вільха.

Божественну літургію, у храмі на честь Спаса Нерукотворного, очолив Високопреосвященніший Климент, митрополит Ніжинський і Прилуцький.

Йому співслужили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеймон, духовенство Житомирської єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння було піднесено сугубу молитву за упокій засновника і будівничого обителі новопредставленого схіархімандрита Амфілохія (Волощенко).

У часі служіння літургії Владика Никодим звершив дияконську хіротонію.

Наприкінці богослужіння архіпастирі відслужили панахиду на могилці спочилого священнослужителя.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.