Молитвенно любарщина зустрічає Преосвященнійшого Владику Никодима.

09.03.2012

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Дні святого посту постійно нагадують людям про покаяння і ніхто інший, як Господь є тим самим прикладом величної чистоти, і саме в Ньому відображається сущність святої Чотиридесятниці. Перша половина якої, це той шлях який робить християнин на зустріч Богу, друга ж половина, тобто страсна седмиця, це шлях, який Господь через Голгофу, робить на зустріч людині, спасаючи її.

Так і ми в сьогоднішній день, 9 березня, в Свято-Троїцькому Храмі смт.Любар у священницькому соборі під омофором Преосвященнійшого владики Никодима єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, намагаємось зробити і свій посильний крок на зустріч Всемилостивому Богу, приводячи за собою ввірену кожному з нас Боголюбиву паству. Починається Богослужіння, але воно не схоже на інші, адже наповнене духом смирення яке відображається у таємничій і водночас величавій Літургії Передосвячених Дарів. Вона захоплює, і бентежить, і водночас підштовхує до ще більшого молитвенного покаяння, і підносить наш дух.

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.І ми, священники, зібравшись разом теж приносим свою жертву в образі таїнства сповіді, припадаючи перед творцем, доторкаючись безцінної животворящої трапези.

І саме цю Святу трапезу ми свящненики Любарського округу приймаємо з рук нашого предстоятеля - Владики Никодима, і це для нас велика честь, адже він у ці дні Великого посту молитовно підтримує нас та нашу паству.

По закінченні Богослужіння Єпископ Никодим зі словами повчальної проповіді звернувся до прихожан храму, у яких підкреслив важливість поєднання молитви з постом, за ради спасіння душі. Також Преосвященнійший Владика привітав протоієрея Тарасія (Гавриліва) з Днем Ангела і побажав достойного служіння на ниві Христовій.

Після молитви Архіпастир разом із благочинним відвідали місце та фундамент майбутнього храму Святого Великомученика Пантелеймона, що у м.Любар.

Прес-служба Любарського округу.

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Основа майбутнього храму у м.Любар.Основа майбутнього храму у м.Любар.