Діти відвідали м. Київ.

04.06.2013

1 червня 2013 року, у Міжнародний день захисту дітей, з благословіння Високопреосвященішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, воскресна школа Спасо-Преображенського кафедрального собору звершила поломничиську поїздку у м. Київ.

Перед поїздкою духівник воскресної школи о. Миколай Синюк звершив ранковий молебен, після чого діти відправилися у поломництво.

Воскресна школа відвідала Київський зоопарк, де діти побачили багато тварин серед яких були: жирафи, бегемоти, тапіри, слон, безони, олені, тигри, леви, мавпи та багато інших тварин і птахів.

Після зоопарку воскресна школа мала можливість помолитися у Свято-Голосіївському чоловічому монастирі. Також вихованці відвідали Свято-Успенську Київо-Печерську Лавру, де студент 4 курсу КДА Ричок Олег провів екскурсію, розповів історію Лаври. Діти мали можливість приклонитися мощам дальних та ближніх печер, відвідати храм Всіх Святих, храм Антонія і Феодосія (Трапезний) та Свято-Успенський Собор.

У кінці паломництва вихованці відвідали музей Великої Вітчизняної війни. Завдяки цій поїздці діти дізналися ще більше нового та цікавого про святині нашої країни та отримали багато позитивних емоцій.

Анастасія Левкович.

Діти відвідали м. Київ.