27.10.2012

Диплом за православне виховання.

З 23 по 25 жовтня 2012 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Києві пройшли V Міжнародні Покровські читання - «Досвід християнської святості в освітньому просторі: минуле і майбутнє», присвячені 20-річчю предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира та 10-річчю створення Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви.

Диплом за православне виховання.

Другий день роботи форуму було присвячено секційним засіданням. Учасникам третьої секції було запропоновано обговорити питання християнського виховання в недільних школах.

Диплом за православне виховання.На пленарному засіданні, що закривало V Міжнародні Покровські читання, відбулося нагородження переможців II Всеукраїнського конкурсу програм, сценаріїв, проектів православних педагогів. Високопреосвященніший Митрополит Филип звернувся до присутніх з вітальним словом та вручив грамоти і цінні призи переможцям.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток духовно-моральної освіти і виховання в Українській Православній церкві та за творчий пошук відзначено окремими дипломами ще групу осіб. Серед них і благочинний Попільнянського округу, настоятель Свято-Миколаївського храму селища Попільні протоієрей Петро Лис за сценарій різдвяного вертепу.

Прес-служба Попільнянського благочиння.