Архіпастир звершив чернечий постриг. + Відео

13.04.2013

12 квітня 2013 року, у Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі було звершено чернечий постриг, якого з благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима був удостоєний благочинний Андрушівського округу, настоятель Свято-Покровського храму с. Гальчин - протоієрей Миколай Гаврилів.

Майже 9 місяців назад, в отця Миколая відійшла у вічність його дружина, матушка Фотінія... Зібравшись із своїми думками та попросивши благословіння у правлячого архієрея священик вирішив прийняти ангельський образ.

На благодатне дійство, у головному соборі Тригірської обителі зібралися секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), намісник монастиря архім. Галактіон (Корінчук), настоятель Свято-Троїцького храму с.Стара Чорторія прот. Тарасій Гаврилів, клірик Свято-Покровського храму с.Гальчин ієрей Святослав Гаврилів, насельники обителі та рідні благочинного.

Чернечий постриг звершив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. У монашестві протоієрей Миколай отримав нове ім'я - Макарій, на честь святого священномученика Макарія, архімандрита Овруцького і Каневського, пам'ять якого Православна Церква звершує 20 вересня.

Після завершення чину, Владика Никодим звернувся до присутніх із словом настанови, в якому побажав новопостриженому отцю Макарію з терпінням і смиренням нести нелегкий подвиг монашеського життя, а також трепетно та старанно виконувати дані перед Богом обіцянки.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Архіпастир звершив чернечий постриг.