10.05.2012

9 травня у Попільнянському благочинні молились за полеглих воїнів.

9 Травня, у день Преполовиння і День Перемоги, благочинний Попільнянського округу, протоієрей Петро Лис відслужив у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні Божественну літургію, а по закінченні її ще й благодарственний та водосвятний молебень біля церковної криниці.

9 травня у Попільнянському благочинні молились за полеглих воїнів.

За традицією, що склалася в Попільні багато років тому, на запрошення районної влади цього дня отець Петро відслужив також панахиду на братській могилі воїнів-визволителів на старому цвинтарі.

– Подвиг тих, чий прах покоїться в цій могилі, ми повинні пам'ятати вічно, - наголошували представники влади, - адже вони ціною власного життя завоювали мирне сьогодення для нас.

9 травня у Попільнянському благочинні молились за полеглих воїнів.

– Вечная память и вечный покой… - співав церковний хор.

Віриться, що й наступні покоління так же свято будуть берегти пам'ять про солдат Великої Вітчизняної війни.

Поминальні панахиди у День Перемоги відслужили й на інших приходах Попільнянського благочиння. Так ієрей Віктор Нанівський, настоятель Свято-Михайлівського храму села Василівки, молився цього дня разом із своїми парафіянами на приходах у селах Василівка та Кам'янка.

Прес-служба Попільнянського округу.