Відбулась загальна сповідь священиків Житомирського районного благочиння

Відбулась загальна сповідь священиків Житомирського районного благочиння

27 березня 2024 року, у середу другої седмиці Великого посту, відбулась сповідь духовенства Житомирського районого благочиння.

У селі Никонівка попрощалися з загиблим воїном Владіславом Зозулінським

У селі Никонівка попрощалися з загиблим воїном Владіславом Зозулінським

Чорним круком прилетіла страшна звістка у Гришковецьку громаду. Небо заплакало сльозами болю. Захищаючи Батьківщину, загинув житель села Никонівка Владіслав Валерійович Зозулінський… Славного сина України провели в останню путь 23-го березня 2024-го року. Чин поховання звершив настоятель Свято-Покровського храму с. Никонівка протоієрей Іоанн Попадич.

Відбулась сповідь священослужителів Житомирського міського благочиння

Відбулась сповідь священослужителів Житомирського міського благочиння

26 березня 2024 року, у вівторок другої седмиці Великого посту, відбулась сповідь духовенства Житомирського міського благочиння.

Неділя Торжества Православ'я. Архієрейське богослужіння у кафедральному соборі Житомира

24.03.2024

24 березня 2024 року, у неділю першу великого посту, Торжества Православ'я, Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський звершив святкову Божественну літургію з молебнем Торжества Православ'я у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Відбулась загальна сповідь священослужителів Коростишівського благочиння

Відбулась загальна сповідь священослужителів Коростишівського благочиння

23 березня 2024 року, у суботу першої седмиці великого посту відбулася сповідь Коростишівського благочиння.
Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у нижньому храмі Свято-Благовіщенського собору м. Коростишів.

Архієрейський собор Успіння Пресвятої Богородиці у Житомирі відзначив 32-гу річницю нового відкриття

22.03.2024

22 березня 2024 року, у пятницю першої седмиці Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира, на Подолі.

Четверту частину покаянного канону Правлячий архієрей звершив у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира

21.03.2024

21 березня 2024 року, у четвер першої седмиці святої Чотиридесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Іаківлівський храм міста Житомира.

Архіпастир звершив читання третьої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського.

20.03.2024

20 березня 2024 року, у середу першої седмиці святої Чотиридесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Анастасіївський жіночий ставропігійний монастир міста Житомира.

Митрополит Никодим звершив читання другої частини покаянного канону Андрія Критського

19.03.2024

19 березня 2024 року, у вівторок першої седмиці Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор м. Новоград-Волинський.

На творчій зустрічі з поетесою та художницею Валентиною Козачук

На творчій зустрічі з поетесою та художницею Валентиною Козачук

Є люди, які випромінюють світло і тепло, з якими легко та просто. У Бердичівській міській бібліотеці пройшла тепла березнева зустріч із жінкою, яка малює словом і пише фарбами, яка має чудовий голос і співає на кліросі Свято-Миколаївського собору, – Валентиною Козачук.