Новости

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього: літургія у кафедральному соборі міста Житомира

14.08.2022

14 серпня 2022 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, семи мучеників Маккавеїв, матері їх Соломонії та вчителя Єлеазара, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Відправлено чергову гуманітарну допомогу від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева для потреб військових, переселенців та нужденних

13.08.2022

У п’ятницю 12-го серпня до Центрального гуманітарного штабу Бердичева відправили чергову партію допомоги від духовенства і парафіян Свято-Миколаївського собору для потреб військових ЗСУ, вимушених переселенців і тих, кому особливо потрібна підтримка у дні важких випробувань.

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея надіслали гостинці пораненим українським воїнам

13.08.2022

У вівторок, 9-го серпня, парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея на чолі з настоятелем, протоієреєм Євгенієм Дзядухом, відправили гостинці для поранених захисників України.

У селі Хажин освячено новозбудовану дзвіницю і дзвони Свято-Михайлівського храму

13.08.2022

Дев’ятого серпня, у день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона, у с. Хажин відбулася знаменна подія. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, було звершено освячення нової дзвіниці та дзвонів Свято-Михайлівського храму.

Хвиля єдності тримається: священник та віруючі парафій сіл Великої П’ятигірки, Осикового і Гальчина продовжують допомагати нашим воїнам

13.08.2022

Хвиля єдності тримається. Люди щодня роблять маленькі подвиги в тилу. Всі працюють на нашу Перемогу і підтримують Збройні Сили України.

10.08.2022

9 серпня 2022 року, в день пам'яті угодника Божого святого великомученика і цілителя Пантелеймона, лікарняний Свято-Пантелеймонівський храм міста Житомира, що на території другої міської лікарні відзначив своє Престольне свято.

БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СМТ. ЛЮБАР

10.08.2022
БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СМТ. ЛЮБАР

9 серпня 2022 року, у день пам’яті великомученика і целителя Пантелеімона, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі смт. Любар.

Архієрейське богослужіння в Неділю 8-му після П'ятидесятниці

08.08.2022
Архієрейське богослужіння в Неділю 8-му після П'ятидесятниці

7 серпня 2022 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, свято Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

У день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії храм села Бистрик відзначив престольне свято

07.08.2022

Другого серпня, у день пам’яті святого пророка Божого Ілії, престольний празник відзначив Свято-Іллінський храм с. Бистрик. Святкову радість із віруючими розділили гості з інших парафій.

У Ружинському благочинні звершили чин відспівування загиблого Захисника України.

07.08.2022

2 серпня, священники Ружинського церковного округу Житомирської єпархії звершили відспівування Героя нашої України, воїна Андрія Сергійовича Сивака.