Новости

Клірики Житомирської єпархії взяли участь у заходах з нагоди 55-річчя Житомирської обласної організації "УТОГ"

11.12.2019

11 грудня 2019 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима клірики Житомирської єпархії взяли участь у заході з нагоди 55-річчя Житомирської обласної організації "УТОГ", всеукраїнського об'єднання глухих.

Митрополит Никодим завершує перебувати із візитом в Болгарії!

10.12.2019
Митрополит Никодим завершує перебувати із візитом в Болгарії!

10 грудня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Болгарське місто Плевен, в якому побував у кафедральному соборі на честь святої Параскеви. Тут архіпастир приложився до святинь.

Відбулась загальна сповідь священослужителів Житомирського районного благочиння!

10.12.2019

10 грудня 2019 року, в день шанування образу матері Божої "Знамення", у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулась святкова соборна Божественна літургія.

Митрополит Никодим зустрівся із Патріархом Болгарським Неофітом!

10.12.2019
 Митрополит Никодим зустрівся із Патріархом Болгарським Неофітом!   Фото Показати вагу рядків

9 грудня 2019 року, митрополит Никодим відвідав у Софії кафедральний собор Святої Неділі на честь мучениці Кіріакії Нікомідійської, де помолився перед святинями та чесними мощами святого Стефана Уроша II Милутина. Також архіпастир побував у Патріаршому кафедральному соборі святого Олександра Невського.

Відспівування заштатного клірика єпархії.

09.12.2019
Відспівування заштатного клірика єпархії.

7 грудня в селі Токарів Новоград-Волинського округу по благословенню керуючого Житомирською та Новоград-Волинською єпархією митрополита Никодима відбулося відспівування заштатного клірика єпархії ієрея Сергія Скока. Чин похорону очолив благочинний Новоград-Волинського округу прот. Стефан Маркевич. Йому співслужили окремі священики округу. Після хресної ходи навколо храму тіло померлого віднесли на сільське кладовище.

Засідання ГО Батьківський комітет України в місті Новоград-Волинський.

09.12.2019
Засідання ГО Батьківський комітет України в місті Новоград-Волинський.

В останню середу листопада в приміщенні дитячої міської бібліотеки відбулося засідання ГО "Батьківський комітет України". Голова комітету прот. Сергій Матвійчук ознайомив присутніх з останніми новинами,які стосуються традиційної сім'ї, виховання дітей та освіти. Благочинний Новоград-Волинського округу доповнив дану інформацію. Разом священики відповіли на задані питання.

РІЗДВЯНИМ ПОСТОМ СВЯЩЕННИКИ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ ПРИСТУПИЛИ ДО ТАЇНСТВА ПОКАЯННЯ.

09.12.2019

7 грудня, в день пам'яті святої великомучениці Єкатерини, в черняхівському благочинні відбулись загальна сповідь священиків та щомісячні збори. Цього разу священикі зібралися у Свято - Георгіївському храмі смт. Черняхові. Духівник округу, протоієрей Володимир Ковальчук, перед початком соборного богослужіння прийняв сповідь у кліриків благочиння. Саму божественну літургію очолив благочинний району, архімандрит Климент (Пінчук). Після запричасного стіха зі словом проповіді до присутніх звернувся протоієрей Богдан Козеренко. Після завершення спільної молитви о. Климент провів загальні збори духовенства.

У 25-ту Неділю після П'ятидесятниці Житомирський архіпастир звершив Божественну літургію в місті Шипка (Болгарія).

09.12.2019

8 грудня 2019 року, у 25-ту Неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Христового в Болгарському місті Шипка.

Митрополит Никодим звершує паломництво в межах Старозагорської єпархії Болгарськї Православної Церкви!

07.12.2019

7 грудня 2019 року,в день пам'яті святої великомучениці Катерини, продовжуючи свій візит у Болгарію, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський завершує паломництво в межах Старозагорської єпархії Болгарськї Православної Церкви.

Митрополит Никодим відвідує Болгарію!

Митрополит Никодим відвідує Болгарію!

6 грудня 2019 року, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розпочав свій офіційний візит у Болгарію.