Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вчергове надіслали гуманітарну допомогу на підтримку ЗСУ і вимушених переселенців

29.03.2023

У вівторок 21-го березня духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вчергове відправили гуманітарну допомогу для потреб військових Збройних Сил України та вимушених переселенців.

Триває 391-й день повномасштабної війни, 391-й день захисту України від російських загарбників. Наші безстрашні оборонці продовжують давати відсіч ворогу. Війна торкнулася кожної родини, вона згуртувала українців. Перемога у ній стала спільною метою всього народу. Кожний прагне наблизити день, коли мир запанує на нашій землі.

Двадцять першого березня, у вівторок 4-ї седмиці Великого посту, від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили черговий вантаж допомоги на підтримку ЗСУ і тих людей, котрі були вимушені покинути свої домівки через війну та оселитися в нашому місті. До Гуманітарного штабу Бердичівщини доставили хлібобулочні вироби, консервацію, фрукти та інші продукти харчування.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, молімося за мужніх українських оборонців. Разом наближаємо Перемогу!

Прес-служба Бердичівського благочиння.