ЦЕРКВА ДОПОМАГАЄ ЗСУ: ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ВІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО СОБОРУ М. БЕРДИЧЕВА

29.03.2023

Двадцять восьмого березня священники та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева зібрали і відправили гуманітарний вантаж із продуктами харчування для потреб Збройних Сил України.

У вівторок 5-ї седмиці Великого посту духовенство і віруючі головного храму Бердичівського благочиння доставили до Гуманітарного штабу Бердичівщини
чергову партію допомоги продуктами харчування для наших воїнів-захисників. Надіслали хлібобулочні вироби, крупи, консервацію, фрукти і картоплю. Традиційно додали й смаколики.

Цей вантаж – лише невелика частинка великої допомоги, яку здійснює Українська Православна Церква, підтримуючи тих, хто боронить рідну землю на передовій, аби наблизити Перемогу. Щодня Церква підносить молитви за українську владу, наш народ та безстрашних і незламних захисників та захисниць, котрі чинять героїчний спротив на фронті.

Віримо, Господь почує наші палкі молитви, і мир запанує в Україні.

Прес-служба Бердичівського благочиння.