Виховні години у гімназії.

11.12.2012

Щопонеділка благочинний Попільнянського округу, настоятель Свято-Миколаївського храму селища Попільні протоієрей Петро Лис проводить виховні години в 11-ому класі Попільнянської гімназії. Нинішнього понеділка мова йшла про свято апостола Андрія Первозванного.

Вихованці з особливою цікавістю слухали про життя святого та про православне свято, що не має нічого спільного із язичницькою калитою.

Примітно, що цього дня отець Петро провів у гімназії одразу дві виховні години. Другу – у 5-ому класі. На останніх батьківських зборах батьки п’ятикласників вирішили, що привернення дітей до православної віри сприятиме вихованню їх смиренними і благочестивими.

На першому занятті благочинний вів мову про ази православ’я. До речі, декілька п’ятикласників вже не перший рік відвідують недільну школу при Свято-Миколаївському храмі.

Прес-служба Попільнянського округу.

Виховні години у гімназії.