У новий рік з молитвою: правлячий архієрей звершив нічне богослужіня у головному храмі міста Житомира.

01.01.2013

У ніч з 31 грудня на 1 січня, Житомирський архіпастир - Високопреосвященніший Никодим, звершив Святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

За богослужінням Владиці співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівського округу архім. Климент (Пінчук), клірики кафедрального собору та інші.

Порівняно із минулим роком, цьогоріч, на молитву у храмі зібралося багато православних житомирян, зокрема молоді та діток. Чимало з них приступили до Святих Христових Таїн.

Після відправи Божественої Літургії, Владика Никодим прочитав уставну молитву, дякуючи Богові за ті милості, котрі Він дарував нам грішним у минулому році, а також попросив заступництва та помочі у цьому 2013 році. Насамкінець архіпастир привітав присутніх із наступившим новим роком, побажав Божого благословіння на усі починання.

Прес-служба Житомирської єпархії.