У Лазареву суботу архієпископ Никодим звершив Божественну літургію в Свято-Анастасіївській жіночі обителі м. Житомира.

27.04.2013

27 квітня 2013 року, у Лазареву суботу шостої седмиці Великого посту, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у Свято-Анастасіївському жіночому ставропігійному монастирі м. Житомира. Богослужіння відбулося у нижньому храмі головного собору обителі на честь преподобного Серафима, Саровського чудотворця.

Перед початком святої Євхаристії, біля сестринського корпусу, Владику Никодима урочисто зустрічало духовенство та насельниці на чолі із ігуменею обителі, матушкою Михаїлою (Фурманець).

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили клірики монастиря у священому сані, літургію оспівував сестринський хор обителі. Храм переповнюючись монастирською благодатною атмосферою спонукав кожного щиро та смиренно спілкуватись із Творцем, відкрити своє серце та душу, а також принести достойні плоди покаяння.

Завершуючи молитву та говорячи постову настановчу проповідь, архіпастир подякував присутнім за спільне молитовне єднання, наголосив про наближення особливого благодатного тижня - Страстної седмиці, а також преподав усім святительське благословіння.

Прес-служба Житомирської єпархії.