У день Хрещення Господнього архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у кафедральному соборі.

19.01.2013

19 січня 2013 року, Свята Православна Церква вшановує третє свято різдвяного періоду - Хрещення та Богоявлення Господа нашого Ісуса Христа.

18 січня, у Навечір’я Богоявлення (Хрещенський сочельник), Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський очолив Божественну літургію святителя Василія Великого.

На завершення Літургії, після прочитання заамвонної молитви, згідно чинопослідування, Владика звершив чин Великого освячення води, а по тому – вимовив проповідь про Велику Агіасму, її значення в житті християнина та привітав вірян зі святом.

Увечері того дня, з нагоди великого двунадесятого свята керуючий Житомирською єпархією відслужив Всенічне бдіння у головному храмі обласного центру.

У сам день свята, 19 січня, у Преображенському соборі була відправлена урочиста Божественна літургія. Владика Никодим, під час малого входу, за усердні труди во благо Православної Церкви та до дня Хрещення Господнього, нагородив клірика храму, диякона Георгія Голубовського церковною нагородою - правом носіння камілавки.

В цей день щоб прославити та піднести свої молитви Богові, у храмі зібралося доволі багато вірян. Після завершення служіння був звершений чин Великого освячення води. На церковному дійстві був присутній очільник міста - Володимир Дебой.

Насамкінець молитви Владика окропив богомольців святою хрещенською водою та вимовив настановче слово проповіді, в якій наголосив на великій помочі та духовній силі святої Агіасми. До слова привітань був запрошений і мер міста, Володимир Дебой.

Прес-служба Житомирської єпархії.