У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.

03.04.2012
У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.

Третього квітня, у Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства, які очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору - протоієрей Віталій Бойков.

Священики зустрілися, щоб обговорити питання останнього засідання єпархіальної ради Житомирської єпархії. Зокрема, йшлося про упорядкування території біля храмів до свята Великодня та проведення робіт із благоустрою внутрішнього оздоблення церков. У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.

Отець благочиний передав рекомендації завідувача сектору у справах релігій та національностей управління з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю Житомирської облдержадміністрації Олександра Пивоварського про зміни в українському законодавстві щодо релігійних організацій.У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.

Голова зборів звернув увагу священиків на необхідність ретельного перегляду документації із реєстрації храмів. На зборах також піднімалися різні питання життя і діяльності парафій, а саме: розвитку і функціонування недільних шкіл, духовного виховання молоді, особливостей викладання в школах «Основ християнської етики» та інші.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков повідомив духовенству, що 4-го квітня Преосвященніший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський, очолить Святу Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському соборі.

Прес-служба Бердичівського округу.

У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства.