У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства.

08.01.2013

Четвертого січня, після зібрання благочинних Житомирської єпархії, пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова.

Священики з різних парафій прослухали повідомлення про питання, що піднімалися на черговому засіданні єпархіальної ради. Зокрема, отець благочинний передав запрошення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, на благодійній Різдвяний вечір колядки, який проходитиме ввечері 21-го січня в обласному драматичному театрі.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звернув увагу священства на ті події, котрі відбудуться в благочинні з благословення правлячого Архієрея протягом місяця. На другий день Різдва Христового, восьмого січня, о 12-й годині, звершать Хресну ходу вулицями міста до пам’ятного знаку на честь Хрещення Київської Русі. Традиційно першої неділі після Різдва Христового, тринадцятого січня, планується проведення благодійного вечора Різдвяних колядок. Цього року святкове дійство проходитиме в міському Палаці культури імені Олексія Шабельника о 14-ій годині. Пожертвувані православними кошти будуть направлені на оздоровлення дітей-сиріт. Дев’ятнадцятого січня, в День Хрещення Господнього, після Божественної Літургії у Свято-Миколаївському соборі, буде звершено Хресну ходу від храму до річки Гнилоп’ять та чин освячення води. За давньою благочестивою народною традицією, бажаючі зможуть зануритись у крижану ополонку, вирізану у формі хреста, отримавши перед цим благословення священиків.

Також на зборах були обговорені різні питання життя парафій благочиння.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства.