Свято-Варваринська парафія села Бежева відзначила день своєї покровительки.

20.12.2012

17 грудня Свято-Варваринська парафія села Бежева відзначила день своєї покровительки. Цього року на храмове свято прибули: настоятель Свято – Ольгинського храму міста Житомира священик Димитрій Подейко та настоятель церкви на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Оліївки ієрей Олексій Вітєгов. Складні погодні умови, які паралізували на декілька днів дороги, не змогли завадити урочистій події.

Божественну літургію очолив настоятель парафії священик Богдан Козеренко. Після читання Єванглія отець настоятель промовив проповідь, в якій розкрив велич подвигу юної мучениці.

Святкове Богослужіння завершилось подячним молебнем після якого о. Богдан подякував усім богомольцям, які змогли по кризі та через снігові замети прийти до церкви.

Прес–служба Черняхівського округу.

Свято-Варваринська парафія села Бежева відзначила день своєї  покровительки.