Свято Різдва в селі Оліївка.

11.01.2013

Свято Різдва в селі Оліївка.Свято Різдва в селі Оліївка.

7 січня 2013 року, у день Різдва Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, була звершена святкова Божественна Літургія у селі Оліївка в Свято-Різдво-Богородичному храмі настоятелем, ієреєм Олексієм Витєговим. Особливо багато вірян у це свято наповнили церкву.

Головною окрасою цього дня став виступ діточок із різдвяним вертепом. Діти нагадали усім про події народження Христа, звеселили усіх колядками. З дитячих уст пролунали найкращі побажання і запрошення до усіх:

Ходіть в церкву нашу рідну – й Господь нам поможе,
А діточок посилайте вчити Слово Боже!

Після вертепу з привітальним словом виступив настоятель. Відзначив необхідність відродження українських благочестивих традицій. Ієрей Олексій висловив впевненість , що після багатьох мовчазних десятиліть цей перший дитячий виступ стане хорошим початком для подальшого навчання. Він подякував діткам і вручив від приходу та сільської ради солодкі подарунки та дитячі молитвослови. Прихожани у свою чергу щедро одарили маленьких колядників.

Свята Церква, відзначаючи Різдво Христове, у своїх піснеспівах зображує це свято як день загальної радості.

І святкуючи Рождення Царя неземного –
Заспіваймо з ангелами – Слава в вишніх Богу!

Прес-служба Житомирського районного благочиння.