Святкування у с. Голуб'ятин.

11.01.2013

7 січня Весь Православний світ святкує Різдво Христове, це свято найрадісніше із усіх зимових свят. Особливо його люблять діти, так вихованці воскресної школи, яка діє при храмі Святого Апостола Іоанна Богослова с.Голубятин Попільнянського благочиння молилися на святкові літургії.

Настоятель храму протоієрей Андрій Гороцюк зачитав Різдвяні послання Блаженнішого Володимира Митрополита Київського та Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського.

Діти щоб висловити свою велику любов до новонародженого Спасителя приготовили святковий концерт, та привітали усіх прихожан із цим світлим святом. За це отримали дарунки від жертводавців Швачко Олега Володимировича та Гайворонської Ольги Анатоліївни.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Святкування у с. Голуб'ятин.