Сповідь священиків Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

17.12.2012

Сповідь священиків Новоград-Волинського Преображенського благочиння.15 грудня в Спасо-Преображенському храмі м. Новоград-Волинський собором священнослужителів Преображенського округу була відслужена Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму, благочинний округу прот. Стефан Маркевич. Цьому передувала сповідь священства, яку провів духівник благочиння ігумен Варсонофій (Мазурак). Вкінці служби о. Стефан привітав священиків з прийнятими Таінствами та розповів про подвиг пророків, адже сьогодні Церква згадує пам'ять пророка Аввакума. Протоієрей Андрій Ганченко від Союза радянських офіцерів нагородив о. Стефана Маркевича, голову єпархіального відділу по взаємодії з військовими формуваннями ювілейною медаллю "50 років Перемоги у Великий Вітчизняній війні".

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Сповідь священиків Новоград-Волинського Преображенського благочиння.