Сповідь духовенства Попільнянського благочиння.

23.12.2012

22 грудня, в свято Зачаття праведної Анни Пресвятої Богородиці та ікони Божої Матері «Нечаянная радость», з благословіння Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у Попільнянському благочинні відбулися сповідь та чергові збори духовенства.

Щоб у святому посту засвідчити свою повагу до Бога через покаяння і попросити у Всевишнього прощення за гріхи, священики району зібралися у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні. Сповідав священиків духівник благочиння протоієрей Олексій Бусько.

Розділяючи торжество духовного очищення, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні духовенства району відслужив Божественну Літургію. Таїнство Сповіді та Святого Причастя прийняли цього дня також чимало парафіян, серед яких були і діти

В кінці служби отець Петро привітав священиків та прихожан з прийнятими Таїнствами і розповів про основи християнської сім’ї, взірцем якої були праведні Іоаким та Анна – батьки Пресвятої Богородиці.

По закінченні Богослужіння відбулись збори духовенства. На них розглядались питання про підготовку до Різдвяних свят і організацію колядок у храмах району.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Сповідь духовенства Попільнянського благочиння.