Сповідь духовенства Любарського благочиння.

15.12.2012

13 грудня в Любарському благочинні відбулась сповідь духовенства та чергові збори.

В святому посту засвідчити свою повагу до Бога через покаяння у цей знаменний день,- прославлення апостола Андрія Первозванного, зібрались священники нашого району у Свято – Троїцькому Храмі селища Любар. Розділяючи це торжество, кожен намагається прийняти милість Божу, якої доторкається за Святою Літургією. В ній поєднуємось і в ній живемо, бо з нами Господь. Сповідаючись священники надають приклад для мирян і тим самим закликають і їх до покаяння.

По закінченні Богослужіння відбулись збори духовенства. На зборах розглядались питання відносно атестації священників, та питання підготовки Різдвяних свят і організація колядок у Храмах району.

Прес-служба Любарського благочиння.

Сповідь духовенства Любарського благочиння.