Різдво в селі Стара Чортория.

11.01.2013

«Рождество Твое, Христе Боже наш, возсия мирови свет разума: в нем бо звездам служащии звездою учахуся, Тебе кланятися Солнцу правды, и Тебе ведети с высоты Востока: Господи, слава Тебе.»

Саме такими словами зустрічає Православна Церква прихожан в день величного Свята, Різдва Христового. Свята яке нікого не залишить байдужим, яке зайде в кожну православну родину благою вісткою про народження Ісуса Христа, Спасителя всього світу.

Не оминули святкування цього cвята і прихожани села Стара Чортория на Любарщині. В цей день радісними різдвяними піснеспівами був наповнений весь Свято-Троїцький храм. Але ще більше втіхи принесли учні недільної школи які також прилучились до святкування цього величного Свята та привітали прихожан храму різдвяними піснеспівами та добрими словами привітань. В свою чергу і настоятель храму села Стара Чортория протоієрей Тарасій Гаврилів подякував їм за колядки та в знак вдячності подарував їм різдвяні ласощі.

Прес-служба Любарського благочиння.

Різдво в селі Стара Чортория.