Різдво Христове. Святкова літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

08.01.2024

7 січня 2024 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив урочисту Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму. Молитва зібрала у стінах собору сотні вірян.

Після читання Євангелія владика Никодим зачитав різдвяне послання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Наприкінці богослужіння були проспівані тропар, кондак та величання Різдва Христового. Митрополит Никодим, привітав дітей подарунками, присутніх зі святом Різдва Христового та закликав на всіх Боже благословіння.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.