Різдво Христове.

11.01.2013

У цей день, в невеликому містечку Віфлиємі сталась надзвичайна подія – родилось в світ Богонемовля, Син Божий. Іісус Христос Родився надзвичайним образом від Діви Марії, Пресвятої Богородиці. Прийшовши на землю, Христос не був стрічений увагою, знатністю та багатством. У Нього не було навіть колиски, як у всіх дітей, не було і місця – Він родився за містом, в печері і був положений в ясла, куди клали харчі тваринам.

Першими хто зустріли Богонемовля - це Господні Ангели, які вказали шлях не вельможам, а звичайним пастухам, які з великою радістю прийняли цю звістку. Нині родився в місті Давидовому Спаситель, котрий є Христос Господь. Із своїми дарами на поклик світозарної зірки прийшли до новонародженого Іісуса волхви, древні мудреці, несучи з собою дари: золото, ладан та смирну. Ці дари мали глибоку сущність: золото принесли як царю, в вигляді данини, ладан як Богу, а смирну як людині.

З великою любов’ю у своїх серцях і ми жителі Любарщини приходячи у цей день в Храм до Богонемовляти, теж приносимо свої дари у вигляді любові, відданості і віри. Один з одним розділяємо це торжество і радіємо, як раділи пастирі зустрічаючи в своєму житті Іісуса Христа. Наші душі теж осяяні тим яскравим вогником Віфлиємської зірки, який осіяває шлях і до нині всім хто прагне віднайти у своєму житті Господа. З любов’ю до Спасителя, і в нашому Свято–Троїцькому Храмі селища Любар лунає Божа служба в, якій ми возхваляємо нашого Творця. Гомін Різдвяної коляди , що лунає з уст дітей у цей день є проявом їхньої любові до Того хто приніс в наше життя спасіння, до Господа нашого Іісуса Христа.

Прес-служба Любарського благочиння.

Різдво Христове.