Престольне свято храму великомучениці Варвари на Смолянці

19.12.2022

17 грудня 2022 року, в день пам’яті святої великомучениці Варвари, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію, у Свято-Миколаївському храмі міста Житомира, на Смолянці.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк, настоятель храму протоієрей Стефан Періг та інші.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

По завершенні, владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Прес-служба Житомирської єпархії.