Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян.

23.01.2012
Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян.

Ввечері, в неділю після Богоявлення, 22 січня 2012 року, перед вечірнім богослужінням, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі виступив хор священнослужителів Вінницької єпархії на чолі зі своїм керівником-архіпастирем - Високопреосвященнійшим Симеоном, митрополитом Вінницьким і Могилiв-Подільським. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян.

Зустрічаючи подільських гостей у головному храмі єпархії, з вітальним словом виступив Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владика висловив радість, що у цьому році наша Житомирщина, наша поліська земля святкувала Різдво Христове: все духовенство, миряни, віруючі люди брали дуже активну участь у колядках; привітав гостей-колядників із Вінниччини, де уміють святкувати і колядувати. У відповідь владика Симеон подякував за теплу зустріч, наголосив, що у дні святок негоже займатися лише подарунками, “святковим шопінгом”, а потрібно прославляти новонародженого Христа Богомладенця. І, як прийнято на Україні, попросив дозволу заколядувати. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян.

У виконанні хору прозвучали дивні мелодії православних колядок, складені, як зазначив вінницький архіпастир, народом Божим, народом благочестивим від щирого серця, щирої душі. Прихожанам собору було приємно чути нові для нашої поліської місцевості коляди, віряни радо підспівували за сильними і красивими голосами хористів. Важко не відзначити особливо злагоджений характер виконання колядок і широкий репертуар, особливо враховуючи , що хор не є професійним. Єпископ Никодим зауважив, що в керуванні хором у владики Симеона відкрився ще один талант - регента. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян.

На закінчення житомирський архіпастир від усіх присутніх подякував за прекрасну коляду. Після чого вінницькі гості покинули собор, а у серцях житомирського духовенства та прихожан тиха Різдвяна радість. Радість, яку вселяє в серце кожного Христос Богомладенець.

• Радуйся, Маріє, радуйся, Пріснодіво,

• О нетлінном Рождестві твоєм.

Олексій та Наталія Витєгови

Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян. Колядники з Вінниччини на чолі з митрополитом Симеоном привітали житомирян.