Клірика Житомирської єпархії нагороджено нагрудним знаком та Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”

09.12.2012

8 грудня, в суботу, по закінченні Божественної Літургії в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новограда-Волинського відбулося нагородження клірика Житомирської єпархії нагрудним знаком та Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”.

Цієї відзнаки був удостоєний голова Відділу релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді Житомирської єпархії, редактор газети «Православна Житомирщина» протоієрей Валентин Мороз - за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, освітній і культурно-духовний розвиток Житомирської області, багаторiчну сумлiнну працю та високий професiоналiзм. Нагороду вручив голова Новоград-Волинської районної ради Франц Вікторович Весельський.

Диякон Миколай Мізерний виголосив многоліття Його Високопреосвященству, Високопреосвященнійшому Никодиму, архієпископу Житомирському і Новоград-Волинському, під чиїм мудрим керівництвом протоієрей Валентин несе своє пастирське служіння на благо Святої Православної Церкви, а також самому нагородженому.

До привітань приєдналися обласний отаман Українського реєстрового козацтва Олександр Миколайович Дроздюк, клір та прихожани собору.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.