Готуються до Великодня у Попільнянському благочинні

21.04.2013

Постом і молитвою, щирим покаянням готують себе до зустрічі світлого свята Пасхи віруючі у парафіях Попільнянського благочиння. А дбаючи про очищення духовне, не забувають і про наведення порядку у храмах та біля них. Тим паче, що якраз цього літа весь православний світ святкуватиме річницю видатної події – Хрещення Русі.

Готуються до Великодня у Попільнянському благочинніУ п’ятницю, 19 квітня, з благословіння Преосвященішого Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулися збори духовенства Попільнянського округу.

Благочинний протоієрей Петро Лис проінформував присутніх про святкування 1025-річчя хрещення Русі, яке розпочнеться 24 липня у Москві. У Києві урочистості відбудуться 27 -28 липня.

Благочинний передав також благословіння Владики Никодима на прибирання, опорядження та благоустрій храмів і прихрамових територій. Особлива увага приділятиметься протипожежній безпеці.

Прес-служба Попільнянського благочиння.