Збори духовенства Попільнянського благочиння

18.11.2012

Збори духовенства Попільнянського благочинняЗбори духовенства Попільнянського благочиння

16 листопада у Свято-Миколаївському храмі смт Попільня відбулось зібрання духовенства Попільнянського округу, які очолив благочинний протоієрей Петро.

Були розглянуті різнопланові питання, зокрема проведення організаційної роботи з церковними хорами та недільними школами, які діють при храмах, та їхню підготовку до дня колядок, який був започаткований в минулому році та буде проводитись у Різдвяні дні з благословіння правлячого архієрея архієпископа Никодима.

Також о. Петро доповів про те, що 14 грудня в Житомирі буде проводитись екзаменація священників, програму по підготовці до якої священики отримали завчасно.

Благочинний привітав духовенство із наближенням Різдвяного посту, під час якого проводитиметься сповідь священства. Також доповів про те, що в дні святого посту Попільнянщину відвідає Його Високопреосвященство Владика Никодим.

Прес-служба Попільнянського благочиння.