Вшанували найстаршу ювілярку.

03.06.2013

Вшанували найстаршу ювілярку.Вшанували найстаршу ювілярку.3 червня 2013 року, в день Володимирської ікони Божої Матері, святкує 85-річний ювілей одна з найстаріших прихожанок Свято-Миколаївського храму селища Попільні Клавдія Яківна Полякова.

Напередодні ювілею, 2 червня, настоятель храму благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис після Божественної Літургії привітав іменинницю квітами і побажав доброго здоров’я та Божого благословіння.

Клавдія Яківна цього дня причастилася святих Божественних Таїн і, як завжди, умиротворено та смиренно приймала вітання духовних братів і сестер.

Багато років тому ця жінка разом з іншими попільнянцями ввійшла до новоствореної церковної общини. На її очах і за її посильної участі будувався і облаштовувався храм, формувались гарні традиції.

Регулярно відвідуючи богослужіння, Клавдія Яківна зростала духовно сама і стала гарним прикладом для інших.

Кілька років тому Клавдія Яківна подарувала Попільнянському храму свою сімейну святиню – ікону Василія Великого, якій тепер мають змогу поклонятися всі.

Прес-служба Попільнянського благочиння.