Відправлено чергову гуманітарну допомогу від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева для потреб військових, переселенців та нужденних

13.08.2022

У п’ятницю 12-го серпня до Центрального гуманітарного штабу Бердичева відправили чергову партію допомоги від духовенства і парафіян Свято-Миколаївського собору для потреб військових ЗСУ, вимушених переселенців і тих, кому особливо потрібна підтримка у дні важких випробувань.

Кожний, хто робить свій внесок у допомогу нашим воїнам-захисникам, наближає Перемогу. Кроки назустріч українцям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах під час повномасштабного російського вторгнення на територію нашої держави, турбота про ближніх – діла милосердя, що гуртують та об’єднують.

Дванадцятого серпня священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вкотре доставили до Центрального гуманітарного штабу Бердичева вантаж із різноманітним одягом для дорослих і дітей.

Разом ми робимо спільну справу заради миру в Україні, заради теперішніх та прийдешніх поколінь, заради щасливого майбутнього.

Прес-служба Бердичівського благочиння.


Раздел: 
Новости Благочиний