Відбулася сповідь Баранівського благочиння: архіпастирська молитва у с. Глубочок.

10.04.2013

Відбулася сповідь Баранівського благочиння: архіпастирська молитва у с. Глибочок.Відбулася сповідь Баранівського благочиння: архіпастирська молитва у с. Глибочок.10 квітня 2013 року, в мальовничому селищі Глубочок, що знаходиться на окраїні Житомирщини зібралося духовенство Баранівського благочиння для проведення загальної сповіді. Таїнство, у місцевому Свято-Успенсьому храмі, звершив настоятель парафії та духівник благочиння, протоієрей Василій Северин.

По завершенні сповіді священство та прихожани вийшли на зустріч керуючого єпархією, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Йдучи по встелених квітами сходинках до храму, Владика вітав усіх із святковим днем та преподавав своє святительське благословіння. На паперті церкви, із пахучим короваєм та весняними квітами зустрічали свого архієрея православні жителі селища.

Після вхідних молитов то урочистого облачення на кафедрі, архієпископ Никодим, у співслужінні духовенства округу очолив літургію Передосвячених Дарів. Молитва зібрала у церкві чимало діточок, прихожан та вірян із сусідніх сіл. Особливий благодатний настрій великопосного богослужіння налаштовував серця присутніх на покаяння та сердечне спілкування із Творцем.

Відбулася сповідь Баранівського благочиння: архіпастирська молитва у с. Глибочок.Відбулася сповідь Баранівського благочиння: архіпастирська молитва у с. Глибочок.Говорячи своє архієрейське слово постової проповіді, архіпастир наголосив на нелегкому подвигу та духовній значимості для кожного християнина святої Чотиридесятниці, а також закликав вірян до молитовності, любові один до одного, до смирення і щирого покаяння.

Подвійним стало в цей весняний день свято, адже на місцевому кладовищі, яке знаходиться неподалік храму, було освяченно каплицю на честь святої Трійці. Владика Никодим, разом із духовенством та вірянами пройшли Хресним ходом до каплиці, де і був звершений чин освячення.

На зворотньому шляху до Житомира, архіпастир відвідав Свято-Різдво-Богородичний храм м. Баранівки, настоятелем якого є благочинний Баранівського округу, протоієрей Роман Клим. В церкві тривають внутрішні реставраційні роботи та роботи по благоустрою прилеглої території.

Прес-служба Житомирської єпархії.