У селі Бистрику освятили приміщення сільської ради.

26.10.2012

У селі Бистрику освятили приміщення сільської ради.У селі Бистрику освятили приміщення сільської ради.

Настоятель Свято-Іллінського храму с. Бистрика протоієрей Владислав Асафов звершив чин освячення приміщення сільської ради. Її відкриття святкували всією місцевою громадою. Спільну радість розділили численні гості: представники районної влади, інших сільських рад, учасники будівельних робіт, спонсори та меценати. В Бистрику стало на одне свято більше.

Отець Владислав окропив святою водою всі кабінети приміщення сільської ради. Священик благословив початок життя у новому домі. Православні молитовно зверталися до Бога, просячи у Господа захисту для цієї будівлі, щоб дарував земні і духовні блага та сили на старанну працю.

На церковному подвір'ї і біля сільради зібралися юні та дорослі мешканці Бистрика і гості звідусіль. Напередодні відзначення 68-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників люди згадали полеглих у роки Великої Вітчизняної війни та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Учасники дійства поклали квіти до Обеліску Слави...

Бистрицькі таланти славили піснями свій рідний край та його жителів-трудівників. Сільський голова Світлана Барановська від імені односельців подякувала районній владі, меценатам і будівельникам за ініціативу, підтримку та допомогу, побажавши всім щастя, здоров’я і добробуту:

«Батьківщина починається з рідного села. 2012 рік – рік відбудови нашого Бистрика. І оновлена будівля є візитівкою села. Ця подія стала реальністю завдяки сприянню небайдужих людей. На черзі – відновлювальні роботи в школі і подальше облаштування та оздоблення Свято-Іллінського храму». Бистричани і гості визнали: приміщення сільської ради – одне з кращих у районі.

Протоієрей Владислав Асафов привітав сільську громаду зі святом: «Нехай Господнє благословення буде на всіх Ваших справах. Божої благодаті вам, щастя, здоров'я і сил духовних та тілесних!»

Прес-служба Бердичівського благочиння.

У селі Бистрику освятили приміщення сільської ради.