У Ружинському благочинні освячено поклонний хрест.

14.11.2011
У Ружинському благочинні освячено поклонний хрест.

12 листопада 2011 року освячено поклонний хрест, встановлений на в’їзді у с. Зарудинці Ружинського району з боку районного центру.

Освячення звершив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужили: настоятель Зарудинецького храму Анатолій Колпак, протоієрей Миколай Задерейко, та священик Віктор Врублівський із с. Немиринці.

Після богослужіння благочинний округу о. Михаїл привітав присутніх з визначною подією, зазначивши, що встановлення Хреста – богоугодна справа.

– Важливо те, що ініціатива виходила саме від мирян. Священики сьогодні ім’ям Господнім благословили те, що зробили усі ви – громада, – наголосив він. – Нехай усім, хто доклав до цього свої молитви, працю фінанси, Бог посилає здоров’я, многоліття, Свою благодать.

Благочинний закликав усіх, хто проходить чи проїжджає повз Хрест, вклонитись йому.У Ружинському благочинні освячено поклонний хрест.

Ініціатором встановлення поклонного хреста став місцевий мешканець, військовий пенсіонер Микола Закалюжний. Матеріальними і фінансовими ресурсами підтримали його керівники ТОВ «Новофастівське»: директор підприємства Юрій Крижанівський та керуючий Зарудинецьким відділком господарства Олександр Ткачук. Огорожу, що навколо хреста, благодійно надав місцевий підприємець Володимир Янішевський. Розп’яття для хреста придбали сестри Ганна Іванова, Катерина Герук, Раїса Павленко. Місцеві мешканці працювали над його встановленням. Перевезти хрест допоміг директор Бердичівського пивоварного заводу Леон Ліпецький.

Дубовий хрест встановлено на кам’яному підвищенні. У підніжжя – гранітна плита з короткою історичною довідкою про село.

Прес-служба Ружинського округу