03.04.2012
У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.

Другого квітня, настоятель храму ікони Матері Божої «Цілителька» на території міської лікарні, протоієрей Роман Бойков та настоятель Свято-Покровського храму с. Никонівка ієрей Іоанн Попадич звершили чин освячення хірургічного відділення. До спільної молитви приєднався і медичний персонал.У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.

В понеділок 6-ї седмиці Великого посту на прохання новопризначеного завідуючого хірургічним відділенням Бердичівської центральної міської лікарні Володимира Руденка священики Бердичівського благочиння освятили палати для хворих та кабінети лікарів-хірургів. Святою водою окропили медичний персонал і пацієнтів. Колектив відділення та хворі були раді зустрічі зі священством і щиро дякували за увагу.

Після звершення чина освячення протоієрей Роман Бойков звернувся до лікарів, наголосивши на важливості спільного служіння священнослужителів і медичних працівників у лікуванні людей: «Бажаю вам мудрості і терпіння у вашій добрій справі. Нехай ваш дружний колектив зігрівають любов, повага та взаємовиручка. Нехай береже вас Господь, і Ангел Хранитель буде помічником у житті». У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.Божої допомоги у непростій і благородній праці побажав персоналу відділення ієрей Іоанн Попадич: «Сьогодні у вас велика подія. Сам Господь благословив, щоб у відділенні вашому перебували добро і злагода. Здоров’я вам і благополуччя, сили духовної і фізичної , міцності духу і віри в несенні нелегкого служіння».У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.

Завідуючий хірургічним відділенням Володимир Руденко подякував священикам за молитовну допомогу: «Здоров'я – дар Божий, який не цінується до тих пір, поки не втрачений. І лікар покликаний зцілювати людей. Наша праця хірурга і важка, і відповідальна. Дуже багато важкохворих. Ідучи на операцію, щоразу думаєш: «Боже, допоможи…» І найбільша дяка для хірурга, коли людина здоровою повертається додому. Освячення відділення – блага справа».

Господь Ісус Христос, зцілюючи болящих, спочатку лікував душі недужих. Ось чому настільки важлива співпраця лікарів зі священнослужителями, медичних установ із Церквою – духовною цілителькою.

Прес-служба Бердичівського округу.

У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.У міській лікарні звершили чин освячення хірургічного відділення.