31.12.2012

Наприкінці грудня настоятель храму ікони Матері Божої «Цілителька» на території Бердичівської центральної міської лікарні протоієрей Роман Бойков звершив чин освячення інфекційного відділення ЦМЛ.

У міській лікарні Бердичева освятили інфекційне відділення.

Медичний персонал зібрався разом, щоби спільно помолитися за духовне та тілесне здоров’я працівників і пацієнтів. «У нашому відділенні, – зазначила завідуюча Раїса Костюченко, – робота досить специфічна: багато важкохворих із різними діагнозами, нерідко вони перебувають у непростих життєвих обставинах. Постійне спілкування із людьми з ускладненими формами хвороби вимагає високої відповідальності та уважності, терпіння й співпереживання, тому колектив відділення особливо потребує духовної підтримки. І дуже добре, що є храм на території міської лікарні, адже часто, перш ніж іти до лікарів, людина має потребу у молитві та благословенні. Великою є роль Церкви у зціленні душевних і тілесних недугів».

У міській лікарні Бердичева освятили інфекційне відділення.

Протоієрей Роман Бойков освятив службові кабінети та палати на двох поверхах, окропивши святою водою персонал і хворих: дорослих та діток. «Благослови, Господи, дім цей ...», – лунав лікарнею спів півчих.

Після звершення чину освячення отець Роман звернувся до присутніх із побажаннями здоров’я та успіхів у нелегкій праці: «Наше життя переповнене випробуваннями для людей, але особливо важкими і нестерпними є хвороби. Ваша професія освячена Богом, і ви мужньо несете своє служіння. Нехай же не залишать вас лікарська інтуїція та мудрість у бажанні допомогти недужим.

Нехай у колективі вашому будуть взаєморозуміння та любов. Дві головні заповіді любові дав нам Господь: любов до Бога і любов до ближнього. Любов є основою всього. Будьте чуйними одне до одного і до хворих. Нехай Господь рясно благословить вас Своєю благодаттю».

У міській лікарні Бердичева освятили інфекційне відділення.

Настоятель храму ікони Матері Божої «Цілителька» протоієрей Роман Бойков вручив завідуючій інфекційного відділення Раїсі Костюченко ікону Божої Матері «Цілителька», до якої люди звертаються за допомогою з різними захворюваннями.

Інфекційне відділення розраховане на 50 ліжок, у складі його персоналу – 42 працівника, три з них – лікарі із великим досвідом. Турбота про фізичне самопочуття пацієнтів, кажуть вони, – це лише частина того, чого потребують хворі, дуже важливо попереджувати і лікувати недуги душі.

«Освячення нашого структурного підрозділу потрібно всьому колективу, кожному, хто перебуває тут», – говорить лікар-інфекціоніст дитячий Надія Шишмінцева. Це знакова подія в історії інфекційного відділення, вважає її колега Галина Ковшикова: «Під час моєї 34-річної роботи в міській лікарні було чимало різних змін і нововведень. За словами старожилів, інфекційне відділення для дорослих і дітей функціонувало у передвоєнні роки – спочатку на першому поверсі. Другий добудували наприкінці 80-х. Фактично це перше освячення приміщення протягом багатьох років».

Вітаючи колектив відділення з радісною подією, отець Роман побажав, аби в лікарів було менше хворих і побільше часу для відпочинку.

Прес-служба Бердичівського благочиння.