У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства

13.04.2013

Чергові збори духовенства пройшли у Бердичівському благочинні в четвер 11-го квітня. Їх очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

У ході зустрічі священства були обговорені питання, що розглядалися на останньому зібранні благочинних Житомирської єпархії. Зокрема, головуючий акцентував увагу присутніх на особливостях богослужінь протягом Великого посту, звершенні загальної сповіді духовенства, належному вигляді священиків під час відвідування єпархіального управління та розповів про заміну благочинного у Романівському окрузі.

На зборах також ішлося про вимоги до оформлення документації для оздоровлення дітей-сиріт у православному таборі. Крім цього було наголошено на необхідності дотримання правил пожежної безпеки у парафіях напередодні Великодня, наведенні порядку в храмах та здійсненні благоустрою навколишньої території.

Отець благочинний повідомив про важливі заходи з нагоди святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі. Епіцентром відзначення цієї події міжнародного значення наприкінці липня стане столиця України. Масштабний Хресний хід пройде великими містами Росії, України та Білорусі. В ці дні Київ відвідає Патріарх Московський і всієя Русі Кирил.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков настійно рекомендував священикам подавати інформацію для висвітлення важливих подій життя парафій на офіційних сайтах Бердичівського благочиння та Житомирської єпархії і в засобах масової інформації.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства.