Троїцька батьківська субота у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева: возлюби ближнього твого…

24.06.2024

У Троїцьку батьківську суботу Свята Церква звершує пам'ять усіх від віку спочилих православних християн. У цей день люди приходять у храми, моляться за рідних та близьких, які відійшли у світ інший, ставлять свічки за їхній упокій та роздають милостиню нужденним. Двадцять другого червня після богослужіння духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали благодійну допомогу до міського Союзу інвалідів.

Протягом багатьох років священство та віряни Свято-Миколаївського собору (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) здійснюють духовне окормлення підопічних Бердичівського Союзу інвалідів, слідуючи заповіді Христа: «Люби ближнього твого…»

У Троїцьку батьківську суботу парафія передала представникам громадської організації продукти харчування: хлібобулочні вироби, крупи, бутильовану воду, смаколики, солодощі тощо.

Волонтер Олена Мазур від імені правління Союзу інвалідів та його підопічних – людей із порушеннями здоров’я – сердечно дякує духовенству та вірянам головного храму благочиння за постійну допомогу: «У непростий для нашої країни час дуже важливо підтримувати одне одного. Низький уклін вам за увагу й турботу, за небайдужість і милосердя. Нехай Господь віддасть вам сторицею…»

«Ніщо не може зрівнятися з цим благом, ніщо так не виражає наших людських властивостей, як милосердя, як людинолюбство» (святитель Іоанн Златоуст).

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.