Свято св. Пантелеймона в обласній психіатричній лікарні.

19.08.2012

Свято св. Пантелеймона в обласній психіатричній лікарні.Свято св. Пантелеймона в обласній психіатричній лікарні.

9 серпня Свято-Пантелеїмонівський храм при обласній психіатричній лікарні міста Житомира відзначив у своєму житті перше престольне свято, зібравши на святкове богослужіння медичний персонал, людей, які перебувають на лікуванні, та гостей.

О 8.00 год. ранку був відслужений водосвятний молебень з акафістом до святого вмч. і цілителя Пантелеймона. Божественну Літургію очолив архімандрит Галактіон Корінчук, намісник Свято-Преображенского Тригірского чоловічого монастиря, в співслужінні настоятеля храму прот. Володимира Ігнатюка та ієрея Віталія Пруднікова.

Архімандрит Галактіон в проповіді розповів про життя св. вмч. Пантелеймона, про поміч його людям, котрі хворіють, так як при житті будучи лікарем, він помагав людям, виліковував від невиліковних хвороб, творив чудеса іменем Христовим. Багато людей приступило до Чаши Христової аби причаститися св. Христових Тайн і попросити помочі та заступництва святого великомученика. Богослужіння завершелось традиційним хресним ходом, до якого приєднався лрот. Богдан Лядобрук, благочинний житомирського районного округа.

Храм св.вмч. Пантелеймона є молодим. В цьому році відзначив свою першу річницю і в житті лікарні виконує велике значення, бо в храмі постійно звершуються молебні та літургії, де хворі та лікарі можуть почерпнути благодаті Божої, попросити помочі в нелегкому труді.

Прот. Володимир подякував всечесним отцям за соборну молитву і всім побажав многія і благія літа!!!

Прес–служба Житомирського районного округу.

Свято св. Пантелеймона в обласній психіатричній лікарні.