Святкували ветерани.

20.01.2013

17 січня 2013 року, у переддень Богоявлення Господнього, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис та хористи із Свято-Миколаївського храму взяли участь у святковому концерті з нагоди Різдвяних та Новорічних свят, який організували слухачі університету третього рівня, що діє при територіальному центрі в Попільні.

Подія вийшла урочиста і по-домашньому тепла. У затишному вестибюлі управління соціального захисту населення райдержадміністрації прикрасили ялинку, поставили з півсотні стільців для глядачів. До речі, і глядачі, і учасники художньої самодіяльності – це в основному люди старшого віку.

Відкрила свято керівник територіального центру Анісія Пахолюк. Перше слово для привітання надали благочинному. Отець Петро коротко розповів про суть і значення зимового циклу свят та хрещенської води. А також привітав присутніх з Різдвом Христовим і Новим роком, благословив іконками і побажав усім доброго здоров’я, довголіття і Божого благословіння.

Учасники церковного хору заспівали кілька маловідомих колядок та щедрівок. Колядували та щедрували і учасники хору ветеранів «Надвечір’я». А ще ветерани праці та соціальні працівники виконували українські народні пісні та пісні своєї молодості, поставили уривок п’єси «За двома зайцями».

Чудовим доповненням свята була виставка робыт ветераныв праці.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Святкували ветерани.