«Святителю отче Николае, моли Бога о нас!»

21.12.2012

Як і щороку, особливе піднесення і благодать відчувалися у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні в день Святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, чудотворця. І не випадково, адже храм наш носить ім’я цього святого, а відтак він є покровителем Попільні.

«Святителю отче Николае, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николае, моли Бога о нас!»

На свято прибули священики та прихожани з інших парафій, співали дитячий і дорослий церковні хори.

Рано-вранці у храмі відслужили молебень з Акафістом, а потому і Божественну Літургію. Чимало віруючих посповідались і причастились святих Таїн Христових.

– Святитель Миколай – це правило віри, - наголосив у своїй проповіді настоятель храму, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис. - З немовляти він довірив своє життя Богу і по милості Божій залишився жити вічно. Адже, як сказав Господь, праведний буде жити во віки. Сімнадцять століть минуло, а святитель Миколай і нині допомагає людям по їх молитвах.

Вітаючи з святом, отець Петро подякував духовенству та прихожанам за спільну молитву і побажав всім здоров’я, миру та злагоди, Божого благословіння. «Хай завжди буде з нами Святитель Миколай, - сказав він, - а ми уподобимось йому твердістю у вірі Христовій!»

Вихованці недільної школи читали віршики про святителя і чудотворця Миколая, вручили квіти священикам. Всі діти, що були в храмі цього дня, одержали солодкі гостинці від Святителя Миколая.

Йдучи додому, кожен мав змогу набрати у церковній криниці освяченої цього дня води.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

«Святителю отче Николае, моли Бога о нас!»