24.12.2012

Священники Чуднівського благочиння склали іспит.

21 грудня 2012 року, з благословіння правлячого Архієрея - Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в приміщені недільної школи, що діє при Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира, було проведено єпархіальну атестацію духовенства.

Цього дня іспити складали священики Чуднівського, Черняхівського та Житомирського районного благочинь. Іспити приймали: секретар єпархії, архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії, архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Ружинського округу, прот. Михаїл Маркевич, клірик Свято-Іаківлівського храму м. Житомира, прот. Вадим Шапран та клірик Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору, прот. Сергій Грицаюк.

Прес-служба Чуднівського благочиння.