Різдвяні подарунки передали військовим у госпіталь парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея

29.12.2023

Свято-Петропавлівська парафія села Рея Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви привітала з Днем Святого Миколая та наступаючими різдвяними святами військових у госпіталі. Для захисників віруючі підготували подарунки з солодощами та інші смаколики.

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея (настоятель – протоієрей Євстафій Гаврилів) постійно долучаються до різних благодійних акцій та волонтерських ініціатив із допомоги Збройним Силам України.

Подарунки для захисників, котрі перебувають на лікуванні у госпіталі, віруючі збирали з любов’ю та великою турботою. Люди прагнули порадувати воїнів солодощами, фруктами та іншими смаколиками, привітавши із Днем Святого Миколая і передавши щирі побажання здоров’я, стійкості та міцності духу.

У вантаж із гостинцями ще поклали картоплю та інші овочі. Пораненим бійцям потрібні вітамінні борщі, супи і салати! Нехай Господь укріпляє їх та дає сили скоріше одужати.

Керівництво і пацієнти військового госпіталю адресували парафіянам теплі слова подяки за увагу, підтримку та подаровану радість.

Глибоко вдячний віруючим настоятель Свято-Петропавлівського храму протоієрей Євстафій Гаврилів: «Низький уклін усім і кожному. Ваша допомога та подарунки покращать настрій військовослужбовців і допоможуть відчути частинку родинного затишку й теплу атмосферу Різдвяно-новорічних свят. Божого всім благословення!»

Найдорожчий подарунок для українців – омріяна Перемога. Нехай нам допомагає Господь, нехай оберігає захисників та захисниць, мужніх і незламних синів та дочок України, які наближають цей день.

Пресслужба Бердичівського благочиння.