Різдвяні колядки у Свято-Петропавлівському храмі с. Рея: парафіяни передали кошти для підтримки ЗСУ

11.01.2024

Сім тисяч гривень зібрали парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви для потреб ЗСУ. У день Різдва Христового після святкового богослужіння дорослі та діти колядували, щоб підтримати наших захисників.

Різдво Христове – час світлої радості, надії та єднання… Божественну Літургію у Свято-Петропавлівському храмі с. Рея звершив настоятель – протоієрей Євстафій Гаврилів… Знову і знову звучав радісний Різдвяний тропар: «Рождество Твое, Христе Боже наш, возсия мирови свет разума…». Мов зірочки, сяяли ясно вогники навколо вертепу. Віруючі молилися за мир та спокій в Україні, за перемогу добра над злом, за зміцнення наших воїнів, за здоров’я рідних і близьких…

Після Служби Божої дорослі та юні колядники привітали присутніх зі святом дзвінким співом та життєрадісними віншуваннями з побажаннями миру, злагоди і процвітання. Різдвяні пісні, що запалюють світлі промінчики в серцях, підхопили парафіяни. Єдиною дружною родиною прославляли Новонародженого Христа та зичили всім добра і достатку у новому році: «Вся наша родина, славна Україна, радуйся! Ой радуйся, земле, Син Божий народився!», «Хай Ісус, мале дитя, благословить ваше життя, щоб ви в мирі проживали і біди не знали!»

Зібрані під час благодійного концерту Різдвяних колядок 7000 гривень для допомоги українським військовим передали голові Гришковецької територіальної громаді Ірені Лісовій із вірою, що наступне Різдво святкуватимемо в мирній, щасливій Україні.

Пресслужба Бердичівського благочиння
Житомирської єпархії УПЦ.