Різдвяне свято в Новогуйвинську!

11.01.2013

Різдвяні свята – одні з найвеличніших і найбільш очікуваних усіма людьми. Традиційним стало їх відзначення на Житомирщині при Новогуйвинському храмі святих апостолів Петра і Павла та Св. преподобного Сергія Радонезького. Цього року підготовка до Різдва та його святкування стали ще більш ретельними. Вражають своєю величчю і яскравістю святкова ялинка і Різдвяний вертеп, прикраси, які дбайливо виготовляли вихованці недільної школи.

На святковому Богослужінні настоятель храму о. Димитрій Терещук привітав парафіян зі святом і церковним новоліттям, озвучив Різдвяне звернення і привітання усім людям від Владики Житомирської єпархії єпископа Никодима.

Приємною несподіванкою для усіх присутніх в храмі стало виконання колядок церковним хором, який очолює матушка Людмила. Своїм майстернім співом хористи зробили Різдвяне свято ще більш урочистим і величним.

Щиро звучали святкові вітання з уст вихованців недільної школи.

Під керівництвом викладачів недільної школи діти підготували Різдвяну п’єсу-казку та Різдвяні колядки. Артистичність юних вихованців не залишило байдужими присутніх і допомогли глибше пройнятись таємницею народження Спасителя Світу.

Насамкінець настоятель храму висловив вдячність вихованцям недільної школи, хористам за участь у святковій Різдвяній програмі і нагородив подарунками.

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Різдвяне свято в Новогуйвинську!