Різдвяне богослужіння в с. Гальчин.

08.01.2013

Христос Рождається! Славімо Його!

В день Великого торжества коли Свята Православна Церква, святкує День Народження Свого Спасителя, в Андрушівському благочинні було відслужена Святкова Божественна Літургія. По закінченню якої благочинний зачитав послання до віруючих мирян, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України. Також поздоровив прихожан з Різдвом Христовим, побажав щоб Богонемовля Іісус, допомагав кожній людині яка потребує допомоги в цьому нелегкому теперішньому життєвому шляху, щоб милість Божа почивала на кожній людині, а ми в свою чергу прославляли Всемилостивого Бога, за те що Він утримує нас, і не залишає нас своєї милості!

По закінченню привітань прот. Миколая, воскресна школа Свято-Покровського храму с.Гальчин, привітала благочинного разом з мирянами, віршами та колядками, в яких прославляли народженно Спасителя світу Іісуса Христа. Після чого прот. Миколай вручив діткам подарунки!

Прес-служба Житомирської єпархії.

Архієпископ Никодим.